Opinie o Szybkielajki.pl

Sprawdź zweryfikowane opinie o Szybkielajki.pl – serwisie który jest liderem na rynku promocji social media. Opinie o Szybkielajki.pl są bardzo dobre i jest ich dość sporo ponieważ serwis ten oferuje promocję na wielu platformach społecznościowych. W ofercie znajdziemy nie tylko Instagram i Facebook ale także YouTube, Twitter czy dość nową aplikacje TikTok. Możliwości są ogromne, ale czy rzeczywiście warto?

Super Serwis

Zweryfikowany

Szybkielajki.pl opinie o serwisie

Szybkielajki.pl powstał w 2015 roku wypełniając lukę w rynku ponieważ obecne wtedy firmy oferowały usługi niskiej jakości po dość wysokich cenach. W zasadzie popularność tego serwisu przyszła bardzo szybko, klienci pokochali ten powiew świeżości. Dostawali oni lepszej jakości usługi za o wiele niższe pieniądze. To właśnie przez podejście do klienta opinie o szybkielajki.pl są dobre i wiele osób ich poleca. Udało nam się trafić nawet na artykuły dużych portali o Szybkielajki które pozytywnie się wypowiadają. Przyznajemy, że robi to wrażanie.

Linki do artykułów:
https://dzienniklodzki.pl/
https://gazetakrakowska.pl/
https://www.nowiny.pl/

W serwisie dostępne są usługi Instagram, Facebook, Youtube i wielu innych social mediów. To znacząco wyróżnia Szybkielajki od reszty konkurencji. Jako jedyni oferują tak dużą gamę usług i wszystko działa tak jak powinno. W serwisie możemy także liczyć na rozmowę z konsultantem gdy chcemy kupić coś niestandardowego. To coś czego nie zobaczymy gdzie indziej – kilku konsultantów jest zawsze gotowych żeby nam pomóc.

Szybkielajki.pl opinie czy to oszustwo?

Zauważyliśmy, że są wątki w internecie które sugerują iż Szybkielajki to oszustwo. Sprawdziliśmy je ze starannością aczkolwiek wyglądają one tylko na nie czystą grę konkurencji. Rzeczywiście może być to problem dla niektórych, że opinie o szybkielajki.pl są nienaganne i tak długo utrzymują się na rynku. Przez te kilka już lat zdążyli sobie wypracować stabilną pozycję na rynku i nie dla każdego jest to wygodne.

Oczywiście nie ma serwisów czy sklepów idealnych i pewnie nawet im przytrafiają się jakieś mniejsze lub większe wpadki. To według nas normalne ale ważne, jak się wstaje a nie jak upada. Opinie o szybkielajki.pl wskazują na to, że dobrze traktują swoich klientów i zawsze udaje się wypracować kompromis. Zadowolony klient to najlepszy klient, dobre podejście.

Szybkielajki.pl opinie czy warto?

Czy warto kupić coś na Szybkielajki? To już kwestia tego czego potrzebujemy i czego oczekujemy. Na pewno trzeba zdać sobie sprawę, że na Szybkielajki otrzymujemy usługę premium. Wyższa jakość idzie w parze z ceną która jest nieco wyższa od średniej rynkowej. Opinie o Szybkielajki.pl wskazują jednak, że warto dopłacić kilka złotych więcej dla lepszego efektu. Nasz social media są w obecnej chwili jak nasza druga twarz – ale taka internetowa. Warto się dobrze prezentować przed innymi. Kupowanie na sprawdzonych stronach zaoszczędzi nam kłopotów z otrzymywaniem lajków od arabów, chińczyków i tak dalej. Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego to złe, prawda?

Na Szybkielajki proces zakupu jest bardzo prosty. Zależnie od tego co kupujemy jest nam potrzebna nazwa naszego profilu lub publiczny link. Wszystkie instrukcje jak poprawnie zamówić znajdują się w opisach każdej z usług. Warto się z nimi zapoznać aby wszystko przebiegło pomyślnie i nasze odczucia czy też opinie o szybkielajki.pl były rzetelne. Proces zakupu możemy zakończyć poprzez płatność jedną z 3 wygodnych metod. Do wyboru mamy Przelewy24, Płatności Cashbill a także Płatność Kartą. Wszystkie płatności są błyskawicznie i po opłaceniu zamówienia zostanie one od razu przekazane do realizacji co jest super.

Szybkielajki opinie użytkowników

Prawdziwe opinie o Szybkielajki.pl zaimportowane z ich własnej strony, czy na pewno warto powierzyć pieniądze tej firmie?

 • Rewelacyjny poziom obsługi na początku się zastanawiałam czy warto jednak Pan Bartosz z help desku wyjaśnił mi jak mogę wypromować swoją firmę na instagramie. Polecam wszystkim ?

  Noren99
  Zweryfikowany
 • Po raz kolejny miałem przyjemność skorzystać ze współpracy z szybkielajki. Potrzebowałam 10k like żeby wygrać konkurs, nie było problemu żeby zrealizować to zamówienie jeszcze tego samego dnia. Ekipa szybkielajki spisała się na medal bardzo dziękuję <3

  Logne19
  Zweryfikowany
 • Na próbę pakiecik 1000 like z kuponem, wszystko kosztowało grosze a dało mojemu profilowi takie zasięgi jak nigdy do tej pory. Polecam potraktować to jako inwestycję a nie kupowanie polubień. Bardzo dobra firma przyjazna klientom!!

  Withat
  Zweryfikowany

Dostępne usługi

InstagramLike

Już od

8,49 zł

InstagramFollowers

Już od

14,99 zł

Sprawdź więcej usług Instagram na Szybkielajki.pl

W serwisie Szybkielajki są dostępne także inne usługi które mogą Cię zainteresować. Dla serwisu Instagram stworzono aż 7 usług które pomogą Ci wypromować swój profil. Wymieniliśmy przykładowe ceny 2 najpopularniejszych usług. Pozostałe dostępne usługi to:

 • Wyświetlenia na Instagramie
 • Komentarze na Instagramie
 • Auto lajki na Instagramie
 • Wyswietlenia My Story
 • Poradnik Instagram

Przejdź na stronę Szybkielajki.pl i dowiedz się więcej

FacebookPost Lajki

Już od

9,99 zł

FacebookLajki na stronę

Już od

28,48 zł

Sprawdź więcej usług Facebook na Szybkielajki.pl

W serwisie Szybkielajki są dostępne także inne usługi które mogą Cię zainteresować. Dla serwisu Facebook stworzono aż 8 usług które pomogą Ci wypromować swój profil. Wymieniliśmy przykładowe ceny 2 najpopularniejszych usług. Pozostałe dostępne usługi to:

 • Wyświetlenia na Facebooku
 • Komentarze na Facebooku
 • Lajki pod komentarzem na Facebooku
 • Obserwacje na Facebooku
 • Opinie na Facebooku
 • Reakcje na Facebooku

Przejdź na stronę Szybkielajki.pl i dowiedz się więcej

Obsługa klienta

SzybkieLajki

★★★★★

OcenaKontaktu

Czas na odpowiedź:
Do 24 godzin
Dostępność obsługi
Pon-Pt 9-17
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Tylko oferty

Regulamin i polityka prywatności

Aby uniknąć przykrych sytuacji przed zakupem zawsze sprawdzaj regulamin i politykę prywatności każdego serwisu. Warto wiedzieć o zasadach jakie obowiązują nas i sprzedawcę oraz kim jest sprzedawca. Najważniejsze informacje jakie musisz sprawdzić to: Kto jest administratorem serwisu, jaki jest adres firmy, jak wygląda odstąpienie od umowy i co tak naprawdę kupujemy. Każda firma powinna udostępnić szczegółowo takie informacje w swoich regulaminach abyśmy wszystko łatwo zrozumieli.

Podsumowanie recenzji

Naszym zdaniem serwis Szybkielajki oferuje naprawdę dobrej jakości usługi które są szybkie tak jak nazwa wskazuje. Realizacja jest niemal natychmiastowa bo nie musieliśmy czekać więcej niż 15 minut. Opinie o Szybkielajki nie powinny więc nikogo zaskakiwać. Potężny serwis z dużym wyborem usług na kilku mediach społecznościowych. Doświadczony zespół i nie przerwane działanie od 2015 roku o czymś jednak świadczy. W naszym odczuciu warto powierzyć im swoje profile i ich promocję.

*Nasza opinia jest oparta na złożonym przez nas zamówieniu #97824 – Zamówienie dotyczyło “Lajków na Instagramie”, “Obserwacji na Instagramie” oraz “Opinii na Facebooku”. Wybrane przez nas opcje to: “Prawdziwe konta” oraz “Błyskawiczna realizacja” które są dodatkowo płatne.

Oceń stronęSzybkielajki.pl