Opinie o Polskielajki.pl

Sprawdź zweryfikowane opinie o Polskielajki.pl – serwisie dzięki któremu możesz wypromować swój profil na Instagramie. Opinie o Polskielajki są w internecie bardzo dobre ponieważ jest to serwis prowadzony przez profesjonalistów z dużym bagażem doświadczeń w tej branży.

Super Serwis

Zweryfikowany

Polskielajki.pl opinie o serwisie

Polskielajki.pl to serwis który w naszym zestawieniu jest jednym z najmłodszych ponieważ został założony w 2018 roku a swoją popularność zyskał dopiero w połowie 2019 roku. Cel w jakim ma nam pomóc ten serwis jest niezmienny – bezpieczna i szybka promocja profilu na Instagramie. I nie można tutaj nic temu zarzucić. Oferowane usługi są wysokiej jakości a ceny są raczej podobne jak u konkurencyjnych serwisów. Opinie o Polskielajki.pl są zadziwiająco dobre i możemy je znaleźć na znanych forach i portalach informacyjnych z całej polski.

Dla każdego zamówienia serwis oferuje pełne wsparcie pozakupowe jak i przed zakupowe. Jednak należy zwrócić uwagę na fakt iż aby je otrzymać musimy założyć konto w serwisie. Zakup jako gość spowoduje utratę przywileju pomocy pozakupowej w razie jakichkolwiek problemów z realizacją zamówień. Założenie konta jest mega łatwe i intuicyjne bo robimy to przy składaniu zamówienia. Kilka chwil więcej a jednak dodatkowa pomoc ekspertów może nam się czasem przydać.

Polskielajki.pl opinie czy to oszustwo?

Jak w każdym serwisie internetowym czasem może zdarzyć się jakaś wpadka. Nawet najwięksi gracze na rynku przyzwyczaili nas do przerw w działaniu, opóźnieniach czy wtopach wizerunkowych. Tym bardziej takie rzeczy mogą się przytrafić serwisom pokroju Polskielajki. Jednak czy Polskielajki to oszustwo? Opinie na to nie wskazują i nie odnotowaliśmy też, żadnych negatywnych czynników z tego serwisu.

Czerwona lampka zawsze powinna świecić w naszej głowie jeśli kupujemy coś na jakiejś stronie po raz pierwszy i jednak nie mamy pełnego zaufania – ale to dobrze. Zdrowy rozsądek pozwoli nam zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Co do serwisu Polskielajki.pl to opinie o nich pokazują, że możemy spać spokojnie i wydane tam pieniądze nie przepadną. Opinie o Polskielajki.pl to nie kolejne oszustwo tylko serwis prowadzony przez profesjonalistów którzy wiedzą co robią.

Polskielajki.pl opinie czy warto?

Na naszym przykładzie możemy łatwo określić czy warto kupić coś na serwisie Polskielajki.pl i czy opinie o nich są prawdziwe. Przetestowaliśmy ten serwis uwzględniając najważniejsze rzeczy dla standardowego użytkownika – można by powiedzieć, że dla przeciętnego kowalskiego. W tym serwisie proces zamawiania jest bardzo intuicyjny i nie powinien sprawić problemu. Została tutaj wykorzystana strategia step-by-step aby dodatkowo ułatwić zakup nawet tym nie za bardzo „komputerowym”. Żeby dokonać zakupu musimy przejść przez 3 etapy na stronie produktu. Będzie nam potrzebna nasza nazwa na Instagramie aby wyszukać swojego profilu.

Serwis jest zintegrowany z Instagramem więc wyszukiwanie profilu, zdjęc czy video jest bardzo proste. Wszystko wygląda mega profesjonalnie i nie ma się do czego przyczepić. Co do procesu zamawiania to musimy podać swoje dane potrzebne do płatności tj. imię, nazwisko, e-mail oraz kraj naszej rezydencji. Następnie możemy błyskawicznie zapłacić poprzez Przelewy24, Płatności Cashbill lub Kartą. Tak jak wspominaliśmy wcześniej warto podczas zamawiania założyć konto w serwisie aby otrzymać pomoc pozakupową.

Polskielajki opinie użytkowników

Prawdziwe opinie o Polskielajki.pl zaimportowane z ich własnej strony, czy na pewno warto powierzyć pieniądze tej firmie?

 • Jestem stałym klientem polskielajki od kilku miesięcy realizują moje zlecenia i nigdy jeszcze nie miałem problemów z zamówieniem
  Współpraca na wysokim poziomie – WARTO !

  _kowalus_
  Zweryfikowany
 • Nie korzystałam wcześniej z tego typu usługi ale po złożeniu zamówienia na polskielajki zdecydowanie uwierzyłam w taką formę promocji POLECAM <33333

  Mania87
  Zweryfikowany
 • Złożyłem 3 zamówienia jednego dnia i wszystkie zostały zrealizowane zaraz po opłaceniu KONTA PRAWDZIWE nie jakieś arabskie !!! szacun ^^

  fachov
  Zweryfikowany

Dostępne usługi

InstagramLike

Już od

8,49 zł

InstagramFollowers

Już od

14,99 zł

Sprawdź więcej usług dostępnych na Polskielajki.pl

W serwisie Polskielajki są dostępne także inne usługi które mogą Cię zainteresować. Dla serwisu Instagram stworzono 4 usługi które pomogą Ci wypromować swój profil. Wymieniliśmy przykładowe ceny 2 najpopularniejszych usług. Pozostałe dostępne usługi to:

 • Wyświetlenia na Instagramie
 • Komentarze na Instagramie

Przejdź na stronę Polskielajki.pl i dowiedz się więcej

Obsługa klienta

PolskieLajki

★★★★★

OcenaKontaktu

Czas na odpowiedź:
Do 24 godzin
Dostępność obsługi
Pon-Pt 9-17
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Tylko oferty

Regulamin i polityka prywatności

Aby uniknąć przykrych sytuacji przed zakupem zawsze sprawdzaj regulamin i politykę prywatności każdego serwisu. Warto wiedzieć o zasadach jakie obowiązują nas i sprzedawcę oraz kim jest sprzedawca. Najważniejsze informacje jakie musisz sprawdzić to: Kto jest administratorem serwisu, jaki jest adres firmy, jak wygląda odstąpienie od umowy i co tak naprawdę kupujemy. Każda firma powinna udostępnić szczegółowo takie informacje w swoich regulaminach abyśmy wszystko łatwo zrozumieli.

Podsumowanie recenzji

Naszym zdaniem nie bez powodu opinie o Polskielajki w internecie są pozytywne. Jest to świetny serwis na którym możemy kupić usługi które pomogą nam wypromować Instagram. Ceny w serwisie nie są zawyżone i jakość usług jest przyzwoita. Do złożenia zamówienia potrzeba jedynie nazwy użytkownika na Instagramie co jest mega proste i intuicyjne.

*Nasza opinia jest oparta na złożonym przez nas zamówieniu #18975 – Zamówienie dotyczyło „Instagram Likes” praz „Instagram Followers”. Wybrane przez nas opcje to: „Prawdziwe konta” oraz „Błyskawiczna realizacja” które są dodatkowo płatne.

Oceń stronęPolskielajki.pl