Opinie o Lajki.eu

Sprawdź zweryfikowane opinie o Lajki.eu – serwisie w którym profesjonalnie Twój profil może stać się popularny. Wysokiej jakości usługi i przyzwoite ceny naprawdę kuszą ale czy warto? Opinie o Lajki.eu dostępne w sieci nie wskazują abyśmy mieli się czego obawiać. Jednak zawsze wszystko warto zweryfikować – po to powstał serwis Zalecamy.pl!

Super Serwis

Zweryfikowany

Lajki.eu opinie o serwisie

Serwis Lajki.eu to kolejny w naszym zestawieniu który znajduje się na podium. Co prawda trzecie miejsce aczkolwiek niczego nie można tu odjąć. Lajki.eu powstało w 2014 roku więc właściciele mają naprawdę sporo doświadczenia. Opinie o Lajki.eu można sprawdzić na ich stronie oraz na kilku portalach branżowych. Wszędzie są one raczej pozytywne chociaż zdarzają się opinie w których klienci są zmieszani. Nie bierzemy tego za wyznacznik, czasem u największych może się też coś zepsuć – bywa.

Lajki.eu w swojej ofercie ma usługi Instagram i Facebook które są w zasadzie klasykiem ale poza tym są jeszcze usługi YouTube. Z informacji które możemy przeczytać na Internecie wynika, że serwis został założony przez jednego z byłych pracowników Naszej Klasy. Przyznajemy, że to bardzo ciekawe – chyba nie mogło być lepszej osoby do stworzenia takiego serwisu jak pracownika kiedyś największego polskiego medium społecznościowego. Serwis jednak szybko trafił w ręce firm specjalizujących się w temacie sprzedaży usług social media. Nie ma jednak informacji czy założyciel dalej kieruje serwisem czy zmienił branże.

Lajki.eu opinie czy to oszustwo?

Jak wspominaliśmy wyżej serwis został założony przez byłego pracownika Naszej Klasy. Od początku działalności czyli roku 2014 nie było problemów ze świadczeniem usług. Nawet w momencie zmiany właścicieli wszystko pracowało tak jak powinno. Lajki.eu to zdecydowanie nie oszustwo. Biznes jest prowadzony w 100% na poważnie co zresztą mogą nam sugerować opinie o Lajki.eu. Nic nie sugeruje na to aby serwis z taką przeszłością miał się nagle wykoleić i przestać działać.

Oczywiście, wielkie korporacje czy nawet autorytet Naszej Klasy nie zwalnia nas z postradania rozumu i kupowaniu w ciemno. Wszystko trzeba najpierw zweryfikować. Jednak nie będzie to trudne w tym przypadku. Po wpisaniu frazy Lajki.eu opinie szybko możemy znaleźć prawdziwe i zweryfikowane opinie na temat tego serwisu. Jest kilka forów oraz serwisów gdzie możemy śmiało dodać swoją opinie po zakupie. Na lajki.eu nie powinniśmy się rozczarować kupując ich usługi.

Lajki.eu opinie czy warto?

W naszym teście przeprowadzonym na Lajki.eu jasno widać, że warto zakupić ich usługi a Opinie o lajki.eu są naprawdę dobre. Testując ten serwis braliśmy pod uwagę jego szybkość, prostota w obsłudze oraz ogólne doświadczenia jakie może mieć standardowy klient. Wszystko wygląda bardzo dobrze, strona jest zoptymalizowana pod urządzenia mobilne i jest dynamiczna. Cały projekt serwisu wygląda profesjonalnie i przyjemnie się na to patrzy. Nie powinno dziwić, że użytkownicy mają tak dobre opinie o lajki.eu w internecie.

Serwis wykonuje zamówienia automatycznie po płatności co jest raczej standardem na rynku. Na realizacje zamówienia przeciętnie czeka się około 15 minut od płatności. Proces zamawiania jest prosty, wystarczy podać niezbędne dane do płatności a następnie wybrać metodę płatności i już. Wygodne płatności poprzez Przelewy24 czy Cashbill pozwolą nam opłacić zamówienie poprzez każdy bank w Polsce lub BLIK. Jeśli jednak nie mamy konta w Polskim banku łatwo możemy opłacić zamówienie Kartą.

Lajki.eu opinie użytkowników

Prawdziwe opinie o Lajki.eu zaimportowane z ich własnej strony, czy na pewno warto powierzyć pieniądze tej firmie?

 • Kupowałem kiedyś u konkurencji ale tam zawsze był jakiś problem z realizacją, ze spadkami i niemiłym supportem. Tu jest inaczej lajki które kupuję są z prawdziwych POLSKICH kont i dają prawdziwe efekty. Rekomendacja jest!

  Aleksander
  Zweryfikowany
 • Zrobiłem zamówienie na 100 lajków żeby sprawdzić serwis i jestem mega zadowolony zaraz kupuje też obserwacje i komentarze

  Michał
  Zweryfikowany
 • Kupuje regularnie lajki tutaj i wszystko działa fajnie dodają się do 20 minut wszystkie wyglądają realnie Polecam wiem że na niektórych stronach dostaje sie jakieś arabskie konta no ale nie na lajki.eu

  Kornel
  Zweryfikowany

Dostępne usługi

InstagramLike

Już od

8,49 zł

InstagramFollowers

Już od

14,99 zł

Sprawdź więcej usług Instagram na Lajki.eu

W serwisie Lajki.eu są dostępne także inne usługi które mogą Cię zainteresować. Dla serwisu Instagram stworzono 6 usługi które pomogą Ci wypromować swój profil. Wymieniliśmy przykładowe ceny 2 najpopularniejszych usług. Pozostałe dostępne usługi to:

 • Wyświetlenia na Instagramie
 • Komentarze na Instagramie
 • Automatyczne lajki na Instagramie
 • Wyświetlenia Instastory

Przejdź na stronę Lajki.eu i dowiedz się więcej

FacebookPost Lajki

Już od

9,99 zł

FacebookLajki na stronę

Już od

28,48 zł

Sprawdź więcej usług Facebook na Lajki.eu

W serwisie Lajki.eu są dostępne obecnie tylko 2 najpopularniejsze usługi Facebook. Jednak nawet to przyda się by wypromować Twój Facebook. Wymieniliśmy przykładowe ceny usług. Tak więc dostępne usługi to:

 • Lajki na FB (Na post)
 • Polubienia strony na FB (Fanpage)

Przejdź na stronę Lajki.eu i dowiedz się więcej

Obsługa klienta

Lajki.eu

★★★★★

OcenaKontaktu

Czas na odpowiedź:
Do 24 godzin
Dostępność obsługi
Pon-Pt 9-17
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Tylko oferty

Regulamin i polityka prywatności

Aby uniknąć przykrych sytuacji przed zakupem zawsze sprawdzaj regulamin i politykę prywatności każdego serwisu. Warto wiedzieć o zasadach jakie obowiązują nas i sprzedawcę oraz kim jest sprzedawca. Najważniejsze informacje jakie musisz sprawdzić to: Kto jest administratorem serwisu, jaki jest adres firmy, jak wygląda odstąpienie od umowy i co tak naprawdę kupujemy. Każda firma powinna udostępnić szczegółowo takie informacje w swoich regulaminach abyśmy wszystko łatwo zrozumieli.

Regulamin serwisu

Podsumowanie recenzji

W naszej opinii na serwisie Lajki.eu śmiało można dokonać zakupu. Opinie o lajki.eu nie wskazują nic co mogłoby nas zaniepokoić. Wysokiej jakości usługi i dobrze wykonana strona to jak widać klucz do sukcesu. Choć tak jak pisaliśmy są za nią odpowiedzialni ludzie mocno związani z branżą social mediów więc co mogło się nie udać.

*Nasza opinia jest oparta na złożonym przez nas zamówieniu #93857 – Zamówienie dotyczyło “Lajków na Instagramie”,  “Obserwujących na Instagramie” oraz “Polubień Strony na FB”. Wybrane przez nas opcje to: “Prawdziwe konta” oraz “Błyskawiczna realizacja” które są dodatkowo płatne.

Oceń stronęLajki.eu