Opinie o Kuplike.pl

Sprawdź zweryfikowane opinie o Kuplike.pl – w najstarszym serwisie na rynku który nieprzerwanie od 2013 roku oferuje możliwość promocji swoich profili w social media. O Kuplike opinie są nienaganne i jest ich sporo. Jednak serwis ma swoje lata i zdążył zdobyć serca internautów. Jednak czy tyle lat na rynku świadczy o tym, że opinie o kuplike są prawdziwe a sam serwis nie jest oszustem? Sprawdziliśmy to!

Kuplike.pl opinie o serwisie

Kuplike.pl to najstarszy serwis oferujący promocję w social media bo istnieje aż od 2013. Przez tyle lat zdążył zdobyć mnóstwo klientów i zyskać sporą renomę. Jednak niestety został trochę zjedzony przez młodszych i świeższych konkurentów. Ewidentnie brakuje mu lekkiego odświeżenia i rebrandingu. Aczkolwiek to kwestia sporna i tylko wizualna – a jak wygląda sprawa z opiniami? Opinie o Kuplike.pl wyglądają w 100% realnie i większość ich jest na plus. Klienci wypowiadają się dobrze o usługach.

W serwisie możemy znaleźć możliwość promocji Instagrama, Facebooka, YouTube oraz kilku innych mediów społecznościowych więc ogranicza nas tylko wyobraźnia. Usług naprawdę jest sporo i jest to aż zdziwiające, że wszystko działa bez zarzutu. Klienci dodają Opinie o Kuplike.pl od kilku lat i naprawdę mało z nich jest negatywnych. Na pewno należy się szacunek za taki wynik. Dbałość o klienta musi być na najwyższym poziomie aby otrzymywać takie dobre opinie.

Kuplike.pl opinie czy to oszustwo?

Istnieją od 2013 roku, oferują szeroki wybór usług, obsługują tysiące klientów miesięcznie – to wszystko prawda. Ale czy zawsze było tak kolorowo? Początkowo Kuplike.pl oferował tylko usługi dotyczące Facebooka i ich oferta była dość uboga. Z informacji w sieci wynika nawet, że w 2015 roku na kilka dni strona miała gigantyczne problemy z atakami aczkolwiek na szczęście wszystko zostało opanowane. Niedługo po tym ataku stronę przejął obecny właściciel który zmienił serwis o 180 stopni ale w naszej ocenie zmiana była na dobre. Obecnie serwis wygląda o wiele lepiej niż wtedy. Opinie o Kuplike w większości pochodzą właśnie z okresu po zmianie właściciela. Czyli tak naprawdę wprowadzono w niego nowe życie.

Podczas wspomnianego ataku na Kuplike.pl i przy zmianie właściciela były podejrzenia, że Kuplike to oszustwo ale absolutnie tak nie jest. Wszystko bardzo szybko się wyjaśniło, choć wprowadziło niektórych użytkowników w zmieszanie. Nikt nie spodziewał się takich przerw w działaniu bo był to i zresztą jest serwis z najdłuższą historią. Na szczęście po wyjaśnieniach klienci się uspokoili i nie było już więcej takich podejrzeń. Jedynie czasem na niektórych forach zapewne konkurencyjne serwisy coś spekulują aczkolwiek moderatorzy bardzo dobrze sobie z tym radzą i opinie o Kuplike są bardzo dobre.

Kuplike.pl opinie czy warto?

Mimo, że Kuplike nie ma najlepszej szaty graficznej i tak jak wspominaliśmy powinien być troszkę bardziej dopracowany to jedno nie podlega dyskusji. Oferowane usługi na tym serwisie są w najwyższej jakości. Doświadczenie robi swoje i sprawia, że warto korzystać z serwisu rozwijanego nieustannie od 2013 roku. Opinie o Kuplike cały czas są dodawane przez klientów i chwalą oni sobie działanie serwisu. Nie powinniśmy więc być rozczarowani i oferowane usługi powinny spełnić nasze oczekiwania.

Według nas warto skupić promocję swoich social mediów w serwisie Kuplike.pl. Proces zakupu jest niebywale prosty i nie będzie dla nikogo problemem. Dzięki promocji w szybki sposób będziemy mogli zaistnieć w social mediów nie marnując na to czasu. Kupno fanów na kuplike.pl szybko zbuduje naszą wiarygodność wśród odbiorców. Przy wyborze takich serwisów zawsze trzeba zwracać uwagę na jakość ale na Kuplike opinie wskazują, że nie ma się czego obawiać.

Kuplike opinie użytkowników

Prawdziwe opinie o Kuplike.pl zaimportowane z ich własnej strony, czy na pewno warto powierzyć pieniądze tej firmie?

 • Realizacja mojego zamówienia trwała dosłownie 15 minut. Jestem w szoku u konkurencji trwa to dzień lub w najlepszym przypadku kilka godzin a tu od razu! Będę tu częściej zaglądać i polecać was znajomym dzięki :>

  Natalia
  Zweryfikowany
 • Opłaca się tu kupować bo faktycznie zamówienie jest realizowane zaraz po zakupie lajki sa prawdziwe a nie od arabów i wszystko fajnie wygląda dokupuje jeszcze obserwacje i mam popularny profil

  Natalia
  Zweryfikowany
 • podoba mi się możliwość wybrania jakości zawsze wybieram prawdziwe konta bo niczym sie nie różnią od lajków od znajomych a konto jest bardzo popularne Pozdrawiam kuplike dobra robota

  Igor
  Zweryfikowany

Dostępne usługi

InstagramLike

Już od

8,49 zł

InstagramFollowers

Już od

14,99 zł

Zobacz więcej usług Instagram!

Na Kuplike.pl jest dostępnych wiele innych usług które mogą Cię zainteresować. W kategorii Instagram jest dostępnych aż 6 usług które pomogą Ci się wypromować. Wymieniony przez nas cennik zawiera przykładowe ceny 2 popularnych usług z kategorii Instagram.
Pozostałe dostępne usługi:

 • Wyświetlenia na Instagramie
 • Komentarze na Instagramie
 • Automatyczne lajki na Instagramie
 • Wyświetlenia My Story

Przejdź na stronę Kuplike.pl klikając na przycisk poniżej.

FacebookPost Lajki

Już od

9,99 zł

FacebookLajki na stronę

Już od

28,48 zł

Zobacz więcej usług Facebook!

Na Kuplike.pl jest dostępnych wiele innych usług które mogą Cię zainteresować. W kategorii Facebook jest dostępnych aż 5 usług które pomogą Ci się wypromować. Wymieniony przez nas cennik zawiera przykładowe ceny 2 popularnych usług z kategorii Instagram.
Pozostałe dostępne usługi:

 • Wyświetlenia na FB
 • Komentarze na FB
 • Opinie Facebook

Przejdź na stronę Kuplike.pl klikając na przycisk poniżej.

Obsługa klienta

Kuplike.pl

★★★★☆

OcenaKontaktu

Czas na odpowiedź:
Do 24 godzin
Dostępność obsługi
Pon-Pt 9-17
Kompetentna obsługa
Tak
Wyczerpujące odpowiedzi
Tak

FormyKontaktu

Zakładka „kontakt”
Tak
Czat na stronie
Nie
Kontakt mailowy
Tak
Kontakt telefoniczny
Tylko oferty

Regulamin i polityka prywatności

Aby uniknąć przykrych sytuacji przed zakupem zawsze sprawdzaj regulamin i politykę prywatności każdego serwisu. Warto wiedzieć o zasadach jakie obowiązują nas i sprzedawcę oraz kim jest sprzedawca. Najważniejsze informacje jakie musisz sprawdzić to: Kto jest administratorem serwisu, jaki jest adres firmy, jak wygląda odstąpienie od umowy i co tak naprawdę kupujemy. Każda firma powinna udostępnić szczegółowo takie informacje w swoich regulaminach abyśmy wszystko łatwo zrozumieli.

Regulamin serwisu

Podsumowanie recenzji

Czymś dziwnym byłoby gdyby najdłużej istniejący serwis oszukiwał swoich klientów. W tym przypadku oczywiście nic takiego nie występuje. Opinie o Kuplike które możemy znaleźć w Internecie są w pełni prawdziwe i pokrywają się z rzeczywistością. Nie można mieć zastrzeżeń co do jakości usług. Zamówienie zostało przekazane do realizacji bardzo szybko, około 30 minut od płatności.

*Nasza opinia jest oparta na złożonym przez nas zamówieniu #13852 – Zamówienie dotyczyło “Lajków na Instagramie”, “Obserwujących na Instagramie” oraz “Opinii Facebook”  . Wybrane przez nas opcje to: “Prawdziwe konta” oraz “Błyskawiczna realizacja” które są dodatkowo płatne.

Oceń stronęKuplike.pl